
Набір для творчості "Кардмейкінг" ОТК-013
106 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000031877
+380 (67) 236-88-33
- +380 (99) 764-61-12
- +380 (66) 141-93-11Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір коробки ДхШхВ см -21,5 * 16 * 2см. Розмір готового виробу: 148,5х105 мм.
У наборі: папір дизайнерський для основи і декорування, всі необхідні елементи для декорування, клей PVP. Для дітей від 6 років.
У наборі: папір дизайнерський для основи і декорування, всі необхідні елементи для декорування, клей PVP. Для дітей від 6 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 60 г |
| Вид творчості | Аплікація |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 22 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 106 ₴






