
Акция
-5%
*Набір для творчості "Магніти з термомозаики "Мультики"
165 ₴
156,75 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 000028675
+380 (67) 236-88-33
- +380 (99) 764-61-12
- +380 (66) 141-93-11Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою нашого набору Ви зможете зробити 5 яскравих і барвистих магнітів з термомозаіки. Зберіть на планшеті фігурки за схемами, пропрасуйте праскою через термобумагу, приклейте магнітну стрічку і магніт готовий! Для дітей від 5 років.
Розмір коробки ДхШхВ см -17,2 * 5,2 * 22,5. У наборі: кольорові намистини, планшет для збірки, термопапір, магнітна стрічка, інструкція.
Розмір коробки ДхШхВ см -17,2 * 5,2 * 22,5. У наборі: кольорові намистини, планшет для збірки, термопапір, магнітна стрічка, інструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 23 мм |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 156,75 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.



