продавець проявив неповагу до клієнта, підвищував тон та дуже "чудові" вирази у бік клієнта, такі як "что ты от меня хочешь " та "не трать моё личное время", ще трохи та мабуть в хід би пішли матюки зі сторони продавця враження незутні😻 дуже прикро що на мої питання не змогли спокійно відповісти
Анастасія Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Крістіна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Паламарчук Ю.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую, все дуже швидко і все відповідає замовленню. Буду звертатись ще
продавець проявив неповагу до клієнта, підвищував тон та дуже "чудові" вирази у бік клієнта, такі як "что ты от меня хочешь " та "не трать моё личное время", ще трохи та мабуть в хід би пішли матюки зі сторони продавця
враження незутні😻
дуже прикро що на мої питання не змогли спокійно відповісти
дякую, все дуже швидко і все відповідає замовленню. Буду звертатись ще