
Пила TOTAL TS122235622 циркулярная, 2200Вт, 4300об/мин, 235х25.4мм TZP100
4 995 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6974799
- +380 (99) 764-61-12
- +380 (66) 141-93-11Viber
Описание товара и его характеристики
Електрична циркулярна пила TOTAL TS122235622 призначена для тривалих і важких робіт на будівництві, виробництві парканів. Можливість встановлення паралельного упору для зручності довгих і прямих розпилів. Регулювання глибини пропилу дозволяє здійснювати косокутні пропили. Вхідної потужності 2200 Вт і швидкості обертання без навантаження 4300 об/хв досить для роботи з більшістю матеріалів. Основна рукоятка має прогумоване покриття, що надає більше зручності у роботі. Діаметр диска - 235х25.4 мм. Глибина пропилу складає 80 мм під кутом 90º і 65 мм під кутом 45º. До комплекту входить пилковий диск 235х25.4 мм, коробка.
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Клас | Побутовий |
| Тип | Дискова пила |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Діаметр диска | 235 мм |
| Максимальне число обертів, об/хв | 4300 |
| Максимальний кут нахилу, град. | 0 - 90 |
| Глибина пропила під кутом 45 град. | 65 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 град. | 80 мм |
| Живлення | Від мережі |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Клас | Побутовий |
| Тип | Дискова пила |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Діаметр диска | 235 мм |
| Максимальне число обертів, об/хв | 4300 |
| Максимальний кут нахилу, град. | 0 - 90 |
| Глибина пропила під кутом 45 град. | 65 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 град. | 80 мм |
| Живлення | Від мережі |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Total |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина пропила під кутом 45 град. | 65 мм |
| Глибина пропила під кутом 90 град. | 80 мм |
| Диаметр диска | 235 мм |
| Питание | Від мережі |
| Класс | Побутовий |
| Максимальне число обертів, об/хв | 4300 |
| Максимальний кут нахилу, град. | 0 - 90 |
| Мощность, Вт | 2200 |
| Тип | Дискова пила |
- Цена: 4 995 ₴


