
Фрезер TOTAL TLT6001 кромочный 600Вт, 34500об/мин TZP102
2 495 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6974790
- +380 (99) 764-61-12
- +380 (66) 141-93-11Viber
Описание товара и его характеристики
Електричний кромковий фрезер TOTAL TLT6001 надійний помічник монтажника дверей, столяра, мебляра. Вхідна потужність даного фрезера становить 600 Вт, швидкість без навантаження - 34 500 об/хв. Діаметр цанги - 6мм, 1/4''. Паралельний упор допоможе точно обробити деталь. Регулювання глибини занурення зі шкалою. До комплекту поставки входять паралельний упор, цанга 6мм - 1шт, 1/4'' - 1шт., ключ - 2шт., шаблонна напрямна - 1шт., коробка.
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Клас | Побутовий |
| Тип | Кромочний |
| Потужність, Вт | 600 |
| Діаметр цанги | 6 мм |
| Максимальний діаметр фрези, мм | 6 |
| Максимальне число обертів, об/хв | 34500 |
| Живлення | Від мережі |
| Комплектація | Паралельний упор Цанга 6мм - 1шт. 1/4'' - 1шт. Ключ - 2шт. Шаблонна напрямна - 1шт. Коробка |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Клас | Побутовий |
| Тип | Кромочний |
| Потужність, Вт | 600 |
| Діаметр цанги | 6 мм |
| Максимальний діаметр фрези, мм | 6 |
| Максимальне число обертів, об/хв | 34500 |
| Живлення | Від мережі |
| Комплектація | Паралельний упор Цанга 6мм - 1шт. 1/4'' - 1шт. Ключ - 2шт. Шаблонна напрямна - 1шт. Коробка |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Total |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр цанги | 6 мм |
| Питание | Від мережі |
| Класс | Побутовий |
| Комплектация | Паралельний упор Цанга 6мм - 1шт. 1/4'' - 1шт. Ключ - 2шт. Шаблонна напрямна - 1шт. Коробка |
| Максимальне число обертів, об/хв | 34500 |
| Максимальний діаметр фрези, мм | 6 |
| Мощность, Вт | 600 |
| Тип | Кромочний |
- Цена: 2 495 ₴


