
Шлиф.маш. TOTAL TF2041506 эксцентриковая, 450Вт, 150мм, 4000-13000об/мин TZP149
2 995 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6974789
- +380 (99) 764-61-12
- +380 (66) 141-93-11Viber
Описание товара и его характеристики
Ексцентрикова шліфмашина TOTAL TF2041506 призначена для якісного шліфування різних поверхонь. Даний інструмент буде незамінним помічником під час деревообробки, виконання оздоблювальних робіт у приміщеннях, кузовних автомобільних робіт, при виготовленні та ремонті меблів. Закріплюючи на робочій поверхні абразивні листи різної зернистості, можна домогтися потрібного результату шліфування та полірування. Кріплення шліфувальних листів здійснюється за допомогою липучки, що сприяє їхній швидкій заміні. Шліфувальна поверхня 150 мм значно підвищує продуктивність інструменту. Регульована передня рукоятка забезпечує комфортний хват інструменту двома руками. Модель TOTAL TF2041506 має вхідну потужність 450 Вт, швидкість без навантаження від 4000 до 13000 коливань на хвилину. Пилозбірник дозволяє підтримувати чистоту на робочому місці та продовжує термін служби інструменту. До комплекту входить п'ять шліфувальних кругів, коробка.
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Клас | Побутовий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Потужність, Вт | 450 |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Максимальне число обертів, об/хв | 13000 |
| Система кріплення шліфувального паперу | Липучка |
| Регулювання оборотів | Є |
| Живлення | Від мережі |
| Комплектація | П'ять шліфувальних кругів Коробка |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Клас | Побутовий |
| Тип | Ексцентрикова |
| Потужність, Вт | 450 |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Максимальне число обертів, об/хв | 13000 |
| Система кріплення шліфувального паперу | Липучка |
| Регулювання оборотів | Є |
| Живлення | Від мережі |
| Комплектація | П'ять шліфувальних кругів Коробка |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Total |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Питание | Від мережі |
| Класс | Побутовий |
| Комплектация | П'ять шліфувальних кругів Коробка |
| Максимальне число обертів, об/хв | 13000 |
| Мощность, Вт | 450 |
| Регулювання оборотів | Є |
| Система кріплення шліфувального паперу | Липучка |
| Тип | Ексцентрикова |
- Цена: 2 995 ₴


