
УШМ TOTAL TG11012556 угловая, 1100Вт, 125мм, 12000об/мин. TZP147
1 995 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6974730
- +380 (99) 764-61-12
- +380 (66) 141-93-11Viber
Описание товара и его характеристики
Кутова шліфмашина Total TG11012556 спеціальної ергономічної форми з довгою рукояткою призначена для сухого різання різних будівельних матеріалів – металу, арматури, бетону, цегли, плитки, каменя, піно- та газоблока. Форм-фактор із подовженою рукояткою для зручного хвату двома руками при шліфуванні. Цей інструмент легко шліфує деревину та метал шліфувальними дисками. Регульований вручну кожух прикриває відрізний диск, а також захищає від іскор, абразивного пилу та робочого сміття. Корпус із удароміцного пластику захищає внутрішні елементи від пошкоджень і подовжує термін використання інструментом. Додаткова рукоятка може встановлюватись ліворуч або праворуч - підходить як правшам, так і шульгам. Модель Total TG11012556 має вхідну потужність 1100 Вт, кількість обертів - 12000 об/хв і підтримує встановлення абразивних дисків діаметром 125х22.2 мм. У комплекті додаткова знімна рукоятка, захисний кожух, фланцевий ключ, коробка.
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Клас | Побутовий |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Максимальне число обертів, об/хв | 12000 |
| Живлення | Від мережі |
| Комплектація | Знімна рукоятка, захисний кожух, фланцевий ключ, коробка |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Клас | Побутовий |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Максимальне число обертів, об/хв | 12000 |
| Живлення | Від мережі |
| Комплектація | Знімна рукоятка, захисний кожух, фланцевий ключ, коробка |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Total |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Питание | Від мережі |
| Класс | Побутовий |
| Комплектация | Знімна рукоятка, захисний кожух, фланцевий ключ, коробка |
| Максимальне число обертів, об/хв | 12000 |
| Мощность, Вт | 1100 |
- Цена: 1 995 ₴


