
Пила TOTAL TS100806 шабельная, 750Вт. TZP154
2 995 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6482058
- +380 (99) 764-61-12
- +380 (66) 141-93-11Viber
Описание товара и его характеристики
Шабельна пила Total TS100806 - це універсальний ріжучий інструмент, незамінний при виконанні багатьох видів робіт. Завдяки високій номінальній потужності 750 Вт і регулюванні холостого ходу в діапазоні від 900 до 3300 об/хв, даний пристрій може різати різні по міцності матеріали: від тонких гілок і дощок на дачі до алюмінієвого або навіть сталевого профілю. Глибина пропилу в дереві становить 115 мм, для алюмінію - 12 мм, а для сталі - 8 мм. Довжина ходу пильного полотна 20 мм дозволяє задіяти більшу кількість зубів. До комплекту входить полотно по дереву, полотно по металу, коробка.
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Клас | Побутовий |
| Тип | Шабельна пила |
| Потужність, Вт | 750 |
| Напруга | 220 В |
| Максимальне число обертів, об/хв | 3300 |
| Максимальна глибина пропила | Глибина пропила в деревині: 115 мм Глибина пропилу в сталі: 8 мм Глибина пропила в алюмінії: 12 мм |
| Регулювання оборотів | Є |
| Живлення | Від мережі |
| Вага, кг | 2.75 |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Клас | Побутовий |
| Тип | Шабельна пила |
| Потужність, Вт | 750 |
| Напруга | 220 В |
| Максимальне число обертів, об/хв | 3300 |
| Максимальна глибина пропила | Глибина пропила в деревині: 115 мм Глибина пропилу в сталі: 8 мм Глибина пропила в алюмінії: 12 мм |
| Регулювання оборотів | Є |
| Живлення | Від мережі |
| Вага, кг | 2.75 |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Total |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2.75 |
| Питание | Від мережі |
| Класс | Побутовий |
| Максимальна глибина пропила | Глибина пропила в деревині: 115 мм Глибина пропилу в сталі: 8 мм Глибина пропила в алюмінії: 12 мм |
| Максимальне число обертів, об/хв | 3300 |
| Напряжение | 220 В В |
| Мощность, Вт | 750 |
| Регулювання оборотів | Є |
| Тип | Шабельна пила |
- Цена: 2 995 ₴


