
-5%
Акс.інстр TOTAL TAC2121253 Алмазний диск по плитці, 125х22.2мм. TZP161
145 ₴
137,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6326568
+380 (67) 236-88-33
- +380 (99) 764-61-12
- +380 (66) 141-93-11Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Описание товара и его характеристики
Алмазний диск TOTAL TAC2121253 призначений для чистового різання кераміки, мармуру та каменю. При використанні диску, необхідно забезпечити доступ води в місце різу для охолодження диску та матеріалу, що оброблюється. Використовується з кутовою шліфувальною машиною, ручним електричним плиткорізом, штроборізом. Розмір диску: 125х22.2 мм.
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Вид | Алмазні диски по плитці |
| Застосування | Плитка |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Діаметр посадки | 22.23 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
Описание товара и его характеристики
| Вид | Алмазні диски по плитці |
| Застосування | Плитка |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Діаметр посадки | 22.23 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
Купить в интернет-магазине KinderZone. Доступная цена и качество в Украине, недорого и дешево. Продажа оптом и в розницу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Total |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Алмазні диски по плитці |
| Діаметр посадки | 22.23 мм |
| Применение | Плитка |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Толщина | 7.5 мм |
- Цена: 137,75 ₴


