
-5%
*Набір для творчості "Магніти з термомозаики без планшета "Фрукти"
105 ₴
99,75 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 000031643
+380 (67) 236-88-33
- +380 (99) 764-61-12
- +380 (66) 141-93-11Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою нашого набору Ви зможете зробити 5 яскравих і барвистих магнітів з термомозаіки. Зберіть на планшеті фігурки за схемами, пропрасуйте праскою через термобумагу, приклейте магнітну стрічку і магніт готовий!
Розмір коробки ДхШхВ см -10*3,3*14 з європідвісом. У наборі: кольорові намистини, термопапір, магнітна стрічка, інструкція. Для дітей від 5 років.
Розмір коробки ДхШхВ см -10*3,3*14 з європідвісом. У наборі: кольорові намистини, термопапір, магнітна стрічка, інструкція. Для дітей від 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип мозаїки | Термомозаіка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 30 мм |
- Ціна: 99,75 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.


